SG73P2BTTD753G
MFR.Part #
SG73P2BTTD753G
JLCPCB Part #
C4168082
Description
-55℃~+155℃ 333mW 75kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS