SR732ERTTDR464F
MFR.Part #
SR732ERTTDR464F
JLCPCB Part #
C5759899
Description
-55℃~+155℃ 464mΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS