RN73H2ETTD6191F10
MFR.Part #
RN73H2ETTD6191F10
JLCPCB Part #
C3953147
Description
250mW 6.19kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS