RK73H3ATTE5232F
MFR.Part #
RK73H3ATTE5232F
JLCPCB Part #
C6649799
Description
-55℃~+155℃ 1W 52.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS