SR73W2HTTE9R53F
MFR.Part #
SR73W2HTTE9R53F
JLCPCB Part #
C3941129
Description
-55℃~+150℃ 750mW 9.53Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS