RK73H3ATTE5230F
MFR.Part #
RK73H3ATTE5230F
JLCPCB Part #
C6270963
Description
-55℃~+155℃ 1W 523Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS