SLR1TTE5762F
MFR.Part #
SLR1TTE5762F
JLCPCB Part #
C4040390
Description
-55℃~+180℃ 1W 57.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS