RN73H2ETTD3903B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD3903B50
JLCPCB Part #
C3928947
Description
-55℃~+155℃ 250mW 390kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS