CRGV2512F5M23
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGV2512F5M23
JLCPCB Part #
C3927478
Package
2512
Description
-55℃~+125℃ 1W 5.23MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS