RN73H1JTTD6122F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD6122F25
JLCPCB Part #
C4094770
Description
100mW 61.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS