SR732HTTER475F
MFR.Part #
SR732HTTER475F
JLCPCB Part #
C2600938
Description
-55℃~+150℃ 475mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS