RK73H3ATTE3653D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H3ATTE3653D
JLCPCB Part #
C2583061
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 365kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS