RN732ATTD1842F100
MFR.Part #
RN732ATTD1842F100
JLCPCB Part #
C3984660
Description
-55℃~+155℃ 100mW 18.4kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS