RK73H3ATTE3650D
MFR.Part #
RK73H3ATTE3650D
JLCPCB Part #
C2583622
Description
-55℃~+155℃ 1W 365Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS