RN73H2ATTD4533F50
MFR.Part #
RN73H2ATTD4533F50
JLCPCB Part #
C2510453
Description
-55℃~+155℃ 125mW 453kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS