RN732ATTD6652C10
MFR.Part #
RN732ATTD6652C10
JLCPCB Part #
C4104425
Description
-55℃~+155℃ 100mW 66.5kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS