RK73H3ATTE3013D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H3ATTE3013D
JLCPCB Part #
C2583522
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 301kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS