RN731JTTD3001B10
MFR.Part #
RN731JTTD3001B10
JLCPCB Part #
C4322786
Description
-55℃~+155℃ 3kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS