HV733ARTTE275J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
HV733ARTTE275J
JLCPCB Part #
C6273985
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.7MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS