RK73H3ATTE3003D
MFR.Part #
RK73H3ATTE3003D
JLCPCB Part #
C6186367
Description
-55℃~+155℃ 1W 300kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS