AC2512FK-7W909RL
MFR.Part #
AC2512FK-7W909RL
JLCPCB Part #
C6491739
Description
-55℃~+155℃ 2W 909Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS