RK73H3ATTE1R43F
MFR.Part #
RK73H3ATTE1R43F
JLCPCB Part #
C2581456
Description
-55℃~+155℃ 1.43Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS