RK73H2ERTTD86R6F
MFR.Part #
RK73H2ERTTD86R6F
JLCPCB Part #
C7050806
Description
-55℃~+155℃ 500mW 86.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS