RT2512FKE0718K7L
MFR.Part #
RT2512FKE0718K7L
JLCPCB Part #
C2141097
Description
-55℃~+125℃ 18.7kΩ 200V 750mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS