HV732BRTTD105G
MFR.Part #
HV732BRTTD105G
JLCPCB Part #
C6274785
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1MΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS