HV73V1JTTD6343F
MFR.Part #
HV73V1JTTD6343F
JLCPCB Part #
C4134675
Description
-55℃~+155℃ 100mW 634kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS