TLR3APDTE5L00F75
MFR.Part #
TLR3APDTE5L00F75
JLCPCB Part #
C4300085
Description
-65℃~+170℃ 3W 5mΩ ±1% ±75ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS