RK73H3ATTE29R4D
MFR.Part #
RK73H3ATTE29R4D
JLCPCB Part #
C2583078
Description
-55℃~+155℃ 1W 29.4Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS