RK73H3ATTE1910F
MFR.Part #
RK73H3ATTE1910F
JLCPCB Part #
C7342896
Description
-55℃~+155℃ 191Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS