RK73H1HTTC4323F
MFR.Part #
RK73H1HTTC4323F
JLCPCB Part #
C7343265
Description
-55℃~+155℃ 432kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS