RN73R2ETTD2211F50
MFR.Part #
RN73R2ETTD2211F50
JLCPCB Part #
C2604498
Description
-55℃~+155℃ 2.21kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS