RN73H1JTTD1063D25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1063D25
JLCPCB Part #
C3971600
Description
-55℃~+155℃ 100mW 106kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS