SR732ATTDR174F
MFR.Part #
SR732ATTDR174F
JLCPCB Part #
C2600198
Description
-55℃~+150℃ 174mΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS