SG73P2ATTD183G
MFR.Part #
SG73P2ATTD183G
JLCPCB Part #
C3943839
Description
-55℃~+155℃ 18kΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS