RK73H3ATTE1473F
MFR.Part #
RK73H3ATTE1473F
JLCPCB Part #
C7342888
Description
-55℃~+155℃ 147kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS