RN73H2ETTD3363D25
MFR.Part #
RN73H2ETTD3363D25
JLCPCB Part #
C4257561
Description
-55℃~+155℃ 250mW 336kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS