RN73H1JTTD1322A25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1322A25
JLCPCB Part #
C4304576
Description
100mW 13.2kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS