RK73H3ATTE1371F
MFR.Part #
RK73H3ATTE1371F
JLCPCB Part #
C5725281
Description
-55℃~+155℃ 1.37kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS