RK73H3ATTE60R4F
MFR.Part #
RK73H3ATTE60R4F
JLCPCB Part #
C2581624
Description
-55℃~+155℃ 1W 60.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS