RK73G1ETTP4220F
MFR.Part #
RK73G1ETTP4220F
JLCPCB Part #
C2577842
Description
-55℃~+155℃ 100mW 422Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS