RK73H3ATTE1271F
MFR.Part #
RK73H3ATTE1271F
JLCPCB Part #
C2581958
Description
-55℃~+155℃ 1.27kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS