RK73H3ATTE1301F
MFR.Part #
RK73H3ATTE1301F
JLCPCB Part #
C2581459
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS