RK73H3ATTE1333F
MFR.Part #
RK73H3ATTE1333F
JLCPCB Part #
C2581533
Description
-55℃~+155℃ 133kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS