RN732BTTD73R2F50
MFR.Part #
RN732BTTD73R2F50
JLCPCB Part #
C4051293
Description
-55℃~+155℃ 125mW 73.2Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS