RN73R2BTTD8352B10
MFR.Part #
RN73R2BTTD8352B10
JLCPCB Part #
C2571101
Description
-55℃~+155℃ 250mW 83.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS