RN73H1JTTD52R3D10
MFR.Part #
RN73H1JTTD52R3D10
JLCPCB Part #
C3924796
Description
-55℃~+155℃ 100mW 52.3Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS