RN73R2ETTD8452C50
MFR.Part #
RN73R2ETTD8452C50
JLCPCB Part #
C4055611
Description
-55℃~+155℃ 250mW 84.5kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS