RK73H3ATTE1330F
MFR.Part #
RK73H3ATTE1330F
JLCPCB Part #
C2581984
Description
-55℃~+155℃ 133Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS