RK73H3ATTE2871F
MFR.Part #
RK73H3ATTE2871F
JLCPCB Part #
C7287705
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.87kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS