RK73H3ATTE1430F
MFR.Part #
RK73H3ATTE1430F
JLCPCB Part #
C2581485
Description
-55℃~+155℃ 143Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS